Blog > Komentarze do wpisu
Pyszny chleb razowy ze słonecznikiem i siemię lniane

   Dzisiaj spotkała mnie miła niespodzianka dostałam od firmy ‘Młyny Stoisław’ paczuszkę z czterema rodzajami m±ki typowej do chleba i paczuszkę kaszy gryczanej  . Bardzo się ucieszyłam zwłaszcza z m±ki .Będę mogła teraz wypróbować do pieczenia chleba to mój pierwszy pomysł na wykorzystanie m±ki . Potem to zobaczymy na co przyjdzie mi ochota :)


Dzisiaj wypróbuję dwie m±ki które  dostałam , a będzie to

M±ka Żytnia Typ 2000 Chlebowa 900 g. 

M±ka żytnia typ 2000 razowa z Młynów ze Stoisławia znakomicie nadaje się do przygotowania zakwasu, żuru, wypieku pierników i domowego chleba Ma gwarantowan± wysok± jako¶ć oraz znakomite walory wypiekowe.


M±ka Pszenna Typ 750 Chlebowa 1 kg

M±ka pszenna typ 750 CHLEBOWA jest najlepsza do domowego wypieku chleba, można stosować j± również do zagęszczania sosów, przyrz±dzania zasmażek. Ma gwarantowan± wysok± jako¶ć oraz znakomite walory wypiekowe.


 Razowy chleb ze słonecznikiem i siemię lniane

250ml wody
400g maki pszennej chlebowej typ 750

100g m±ki  żytniej razowej  chlebowej typ 2000
2 łyżeczki soli

słonecznik 120 gram

siemię lniane 2 łyżeczki

suchych drożdży lub 7g
Składniki suche wsypujemy do maszyny do pieczenia i słonecznik z siemię lniane  . Na koniec wlewamy wodę i wstawiamy etap 3 godzinny .


Wpis że został przygotowany w ramach zabawy "Upiecz Smakowity Chleb!", której patronem s± Zakłady Tłuszczowe "Kruszwica", producent margaryny "Smakowita". 

Upiecz Smakowity Chleb!

pi±tek, 07 wrze¶nia 2012, rozowakuchnia
Kuchnia prosta i smaczna. Każdy znajdzie dla siebie co¶ smacznego .

Polecane wpisy

O mnie


Joanna Gralik
Jestem mam± cudownej córki i żon± wspaniałego męża. Miło¶ć do kulinarnych wyzwań narodziła się u mnie dopiero, kiedy założyłam rodzinę. To wła¶nie dzięki niej udało mi się stać tym, kim jestem. Uwielbiam bawić się w kuchni i tworzyć całkiem nowe dania. Moje hobby to fotografia, kocham czytać ksi±żki. Bloga prowadzę z prawdziw± przyjemno¶ci± i pasj±. Znajdziecie tu przepisy i zdjęcia dań, słodko¶ci,artykuły i wiele innych ciekawostek.

Kontakt do mnie reksio740@wp.pl


Przepisy
Tasty Query - recipe search engine
Katalog Smaków - Przepisy kulinarne na każd± okazję i wyszukiwarka przepisów
Odszukaj.com - przepisy kulinarne

Durszlak.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów


OdwiedĽ na Pintere¶cie profil użytkownika Joanna.
rondel